American Dad

  • 30 Aralık 2016
  • 322 kez görüntülendi.
American Dad

American Dad Hakkında

KONUSU:
Stan dizide bir CIA ajanıdır her insandan şüphe duymaktadır. Francine dizide Stan’in evlisidir.Sarı saçlıdır Stan’in CIA olmasından rahatsızlık duymaktadır. Roger dizide bir uzaylı karakteri canlandırmaktadır. Uzay ırkı tarafından dünyaya bırakılmıştır.
Steve dizide Stan ve Francine’nin oğludur. Hayley dizide Stan ve Francine’nin kızıdır. Adalete uyumlu birisidir. Klaus dizide bir konuşan bir balığı canlandırmaktadır.

OYUNCULARI

Ana Karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]
Stan Smith: Ailenin babasıdır. Kendisi işini ve ülkesini önemseyen bir CIA ajanıdır. Ailesine gereken önemi işinden daha az verir. Özellikle de evlilik yıldönümlerinde karısı Francine’den sürekli dayak yer.

Francine Smith: Ailenin annesidir. Francine kocası Stan’e çok aşıktır ancak hemen onu satabilir. Kendisi alışverişkolik ve saftır. Özellikle de dolandırıcılık yapan biridir. Stan işe gidince çocuklarla tuhaf aktiviteler yapmayı sever.

Steve Smith: Stan ve Francine’nin oğludur. Steve sadist ve hayalperest biridir. En büyük hayali bir sevgilisinin olmasıdır. Ancak hiç sevgilisi yoktur. Arkadaşı Snot ve diğer grubu ile tehlikeli maceralar yaşamayı seven birisidir. O yüzden çok belalı bir çocuktur.

Hayley Smith: Stan ve Francine’nin kızıdır. Kendisi hippidir ve Dünya barışını desteklemektedir. Bu yüzden evde ne zaman babası Stan’in silahlarını görse babasıyla tartışır. Ayrıca Jeff Fischer adında bir sevgilisi vardır ancak Jeff uzayda Roger tarafından mahsur kalmıştır. Bu yüzden arada Roger ile kavga eder.

Roger Smith: Ailedeki uzaylıdır. Kendisi 51.bölgeden kaçmıştır ve Stan’in koruması altında gizlice yaşamaktadır. Genellikle Klaus ve Steve ile takılır. Uzaylı kimliğini korumak için eve misafir geldiğinde ya da sokağa çıktığında kılık değiştirir.

Klaus Smith: İçine Alman beyni yerleştirilmiş bir japon balığıdır. Tek sevdiği şey evdekilere hayat hikayesini anlatmaktır. Genellikle Francine’nin düzenlediği aktivitelerden bir bahane uydurup kaçar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ