The Genetic Detective

The Genetic Detective

The Genetic Detective Dizisi Hakkında

Yapım: ABD
Yapım Yılı: 2020
Yayınlanan Platform: ABC
Tür: Suç Dizileri, Gizem Dizileri, Belgesel

Konusu

2020 yapımı olan ve ABC’ nin yeni dizisinde Genetik Dedektif”olarak bilinen CeCe Moore’un son teknoloji DNA teknolojisini kullanarak suçluları nasıl izlediğini gösteriyor.

The Genetic Detective’in ilk bölümünde dedektif yani Cece  Moore, izleyicilerini ilk sonuçsuz davası – Seattle’daki genç Kanadalı çift Jay Cook ve Tanya Van Cuylenborg’un acımasız 1987 cinayetleri ile karşılıyor.

Çift, Cook’un babasının işine katılmak için Seattle’a gittikten sonra kayboldu. Cesetleri daha sonra kilometrelerce uzakta, bağlı ve ağzı açık bulundu. Van Cuylenborg vuruldu ve Cook dövüldü ve boğuldu.Herhangi bir ipucu ve birkaç ipucu olmadan dava, Moore resme gelene kadar 30 yıl boyunca askıda kaldı.

Genetik Dedektif ayrıca Fort Wayne, Indiana’daki 8 yaşındaki April Tinsley cinayetini de inceleyecek; Missouri’nin New Madrid şehrinde anne ve kızı Sherri ve Megan Scherer; Idaho Falls, Idaho’da Angie Dodge’un öldürülmesi; Fayetteville, NC’deki Ramsey Sokak Rapisti davası; George, Utah’ta 79 yaşındaki Carla Brooks’a tecavüz etti.

Oyuncuları

CeCe Moore

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar