İkizler Memo – Can Dizisi

  • 11 Nisan 2019
  • 53 kez görüntülendi.
İkizler Memo – Can Dizisi

İkizler Memo – Can Dizisi Hakkında

 

Konusu:

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar.

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

Oyuncuları:

Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik , Emir Berke Zincidi , Tuğba Çınar, Reyhan Sadıkoğlu , Burak Hakkı, Nihan Okutucu , Mazlum Kiper , Buket Dereoğlu , Feyha Çelik , Yaren Ada Can , Rüzgar Diricanlı, Ergin Torun , İlke Korkmaz, Sinem Ergin , Barış Taşkın, Cengiz Gezgin , Emre Yılmaz ve Atilla Saral

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ