Leke Dizisi

  • 11 Nisan 2019
  • 54 kez görüntülendi.
Leke Dizisi

Leke Dizisi Hakında

Konusu:

Yasemin’in hikayesi Almanya’da başlamış, hayatın iniş çıkışları içinde kendini yetiştirme yurdunda bulmuştur. Ancak yaşamaktan korkmamış, hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hem okuyup hem de çalışmaktadır. Hayattaki tek amacı, babaları farklı olduğu için yetiştirme yurdunda büyüyen işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Bir yandan da kardeşi Murat’ın ameliyatı için para biriktirmektedir.

Cem, varlıklı bir ailenin iki çocuğundan büyük olanıdır. Çocukken annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur… Cem; işinde başarılı, parlak bir adam olur. Ancak geçmişte yaşananlar yüzünden kadınlara mesafeli ve güvensizdir.

Yasemin ve Cem’in hayatı; Cem’in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanan bir olayla kesişir. İki kırık kalp, iki yaralı ruh…  Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların arasında yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu galip gelecek aşk mı?

Oyuncuları:

Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer, Mehmet Bozdağan, Nail Kırmızıgül , Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım , Ferdi Sanca, Tuğçe Açıkgöz, Lale Başar , Selahhattin Paşalı , Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Serap Öner , Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı , Ali Savaşçı

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ