Yeter Dizisi Oyuncuları

  • 09 Aralık 2016
  • 392 kez görüntülendi.
Yeter Dizisi Oyuncuları

Yeter Dizisi Kadrosu

Yurdaer Okur
Yekta

Kendini bildi bileli avcıydı. Ama bir gün ürkek bir tavşana av oldu. Hayatta en büyük silahı zekâsı olan bir beyin cerrahı; küçümsediği karısı ve karısının yakınları tarafından beş yıldır kandırıldığını öğrendiğinde büyük bir sessizliğe gömülür. Bu; fırtına öncesi sessizliktir.

Ekin Türkmen(Miray)

Bir gazetede röportaj ve köşe yazısı yazmakta olan Miray geleceği parlak,hırslı zeki ve özgürlüğüne düşkün bir kadındır. Miray Aylin’in üniversiteden arkadaşıdır. Aylin evlendikten sonra Miray’dan uzaklaşmış,iki eski arkadaş bir rastlantı haricinde bir daha görüşmemişlerdir. Aylinlerin ölüm haberi karşısında şok olan Miray; hikâyesini yazmak için Yekta’nın peşine düşer.

Hazım Körmükçü
(Atlas)

Karizmatik, etkileyici bir adamdır… Zafer’in istemeden ölümüne sebep olduğu gencin babasıdır. İş hayatında, güçlü ve zaman zaman da tehlikeli bir adam olan Atlas, yıllar önce yaşadığı talihsiz bir olaydan sonra her şeyi geride bırakıp,oğulları için daha sakin ve yasal bir hayatı seçmiştir. Küçük oğlu Mehmet’in bir hiç uğruna öldürülmesini kabullenemeyen Atlas on beş yıllık yeminini bozar ve bir zamanlar isteyerek terk ettiği karanlık hayatına geri döner.

Wilma Elles(İdil)

Yekta Harmanlı’nın ilk karısı… Yıllar sonra, hapsedilen ruhunu kazanmaya, tekrar hayata tutunmaya çalışırken, onu mahkûm eden korkusunun da adım adım peşine düşer. Bu korku Yekta’dır.

Cenk Torun(Gökhan)

Hayatını vicdani değerleri üzerine kurmuş olan Gökhan, üniversite yıllarından Yekta’nın en yakın ve tek arkadaşıdır. Gökhan, ailevi bir neden yüzünden ters düştüğü Yekta’nın hayatından yıllar önce çıkmış, dostlukları, o istemediği halde bir anda bitmiştir. Uzun bir aradan sonra eski dostu Yekta ile bir araya gelmeleri ise Aylin sayesinde olur. Psikolog olan Gökhan, Harmanlı ailesine, bir hediye ile döndüğünde şaşırtıcı olaylarla karşılaşır. Yekta ile evlendikten, hatta boşandıktan sonra bile izine ulaşamadığı eski sevgilisi İdil de tekrar hayatına girerken, bu ailenin tüm derdine ve sırlarına da yavaş yavaş ortak olacaktır.

Tolga Evren
Yılmaz

Yekta’nın kardeşi. Sıra dışı bir adamdır. O da abisi gibi kazanan olabilecek kapasitedeyken; kaybeden olmayı tercih etmiştir. Yekta bugüne kadar onu hayatından uzak tutmuş olsa da, karısının büyük sırrını ortaya çıkarmak için kardeşinden başka güveneceği kimse yoktur.

Selen Domaç
Filiz

Aylin’in yengesi. Her şeye karşı büyük bir açlığı vardır. Paraya, aşka, tutkuya… Ne olursa olsun, başına ne gelirse gelsin hayatta kalma güdüsü çok kuvvetlidir. Kocası Zafer ve kızları Duru ile yaşarlar. Aylin’in büyük sırrın en tehlikeli ortağıdır…

Rüçhan Çalışkur
Zahide

Yekta ve Yılmaz’ın annesidir. Yıllar önce oğullarından birini tercih etmek zorunda kalmış, Yekta’yı arkasında bırakarak yeni bir hayata başlamıştır. Evlatlarından birini geride bırakmak hem zahide için, hem de geride kalan Yekta için ömürleri boyunca aşılması zor bir engel olmuştur.

Zahide, yıllar sonra oğlu Yekta’yı ve ailesini bulup, hayatlarına girdiğinde, herşey o kadar faklı, o kadar can yakıcıdır ki, Yekta’nın davranışlarının, yolunda gitmeyen aile hayatının sorumlusu olarak kendisini görmeye başlar. Artık tüm çabası, oğlunun sevgisini kazanmak içindir… Bir anne olarak, oğluna, önce sevgisini, sonra pişmanlıklarını hissettirmek zorundadır.

Ayşin Yeşim Çapanoğlu
Handan

Aylin’in çocukluk arkadaşı ve sırdaşıdır. İyi niyetli ve fedakârdır. Önceliği her zaman sevdiklerine verir, kendi isteklerini ve hayatını erteler. Ancak alacağı büyük bir darbe, karakteri üzerinde derin bir kırılmaya ve kendisinden hiç de beklenmeyen şeyler yapmasına neden olacaktır.

Fatih Koyunoğlu
Zafer

“Filler tepişir, çimler ezilir”
Aylin’in abisi. Her şeye sahipmiş gibi görünen ama hiçbir şeye sahip olmayan, adeta yenilmeye mahkûm bir adamdır. Belki de bardağı taşıracak son damlayı beklemektedir.

Doğan Can Sarıkaya
Kaan

Aylin ve Yekta’nın oğlu, 10 yaşında. Babasından nefret eder görünse de; sorunlarını onun sert ve acımasız yöntemleriyle çözmeye çoktan başlamıştır. Bunu fark eden Aylin dehşete kapılır.

Eliz Neşe Çağın
Duru

Baştan sona yalanlara örülü bir hayatın içinde sıcacık tebessümüyle bütün kapıları açabilen 5 yaşında bir kız çocuğu. Halası Aylin’in gözbebeği…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ