Diriliş Ertuğrul a 3 veda daha

  • 22 Ocak 2018
  • 141 kez görüntülendi.
Diriliş Ertuğrul a 3 veda daha

TRT 1 in reyting rekortmeni dizilerinden olan  Diriliş Ertuğrul a 103.Bölüm de 3 oyuncu daha veda ediyor.  103.Bölüm de Ertuğrul Bey Karacahisar Kalesini fethediyor. Bahadır ve Sancar’ın kellesini alan Ertuğrul Bey, Atsız’ın yanına gider. Gizli geçidin olduğu yerde yeni bir plan kurarak tüm stratejiyi değiştirirler. Ertuğrul Bey ve Alpleri Ares ve askerlerinin sarhoşluğundan faydalanıp kaleye gizli geçitten girer.Atsız kale baskınından önce Titan’ın askerlerini öldürür. Titan ise oradan bir korkak gibi kaçar ve gider. Böylece Ares’in hiçbir şeyden haberi olmayacaktır.

Ertuğrul’un öldüğünü düşünen Tekfur Ares, Karacahisar Kalesi’nde şölen düzenler. Kalede büyük bir kutlama gerçekleşir.Karacahisar Kalesi’nde yeni bölümde muhteşem bir cenk olacaktır.Ares Ertuğrul’un ölmediğini ve kaleyi bastığını görünce şok olur.Ertuğrul Bey, Ares’in kellesini alır ve daha sonra Karacahisar Kalesi’ni ele geçirir.Ares’in el koyduğu ve ayaklarının altına aldığı pusatına kavuşmuştur.

 Ertuğrul Bey, çok istediği Karacahisar Kalesi’ni ele geçiriyor. Tekfur Ares’in kellesini alarak obaya geri dönüyor. Böylece Ares karakterini canlandıran başarılı oyuncu Cemal Hünal, diziye veda ediyor.Bir diğer isim ise 4. sezonda diziye katılan ve Titan karakterini canlandıran Ogün Kaptanoğlu. Diziye katıldığı günden bu yana Atsız karakteri ile izleyiciye kendini sevdiren Orhan Kılıç da diziden ayrılıyor.Konuk oyuncu olarak Diriliş Ertuğrul’a katılan Kılıç’ın, Karacahisar Kalesi’nin alınmasının ardından Aksakallıların yanına dönmesi bekleniyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ