The Tudors

The Tudors

The Tudors Dizisi Hakkında

Konusu:
AŞKTA VE SAVAŞTA…
ALEMİN KRALI
Oscar ödüllü Elizabeth’in yazarı Michael Hirst’ten genç Kral VIII. Henry’nin çalkantılı yaşamı ve olaylı aşklarını konu edinen çarpıcı bir yapım. 1500’lerin büyülü atmosferinde bir yolculuğa çıkarken İngiliz tarihinin en ünlü krallarından biri olan Henry, izleyicilere her saniyesi dolu geçen bir dram sunacak. Sırf metresiyle birlikte olabilmek için yeni bir din yaratıp karısından boşanan bu adama kim karşı gelebilir ki?

Dizi, Henry’nin siyasi entrikalarının yanı sıra Aragonlu Katherine ve Anne Boleyn gibi önemli kadınlarla girdiği romantik ilişkileri de işliyor. Henry’nin güç tutkusu ve kişisel düşkünlükleri tüm dünyanın akışını değiştirdi, The Tudors ise Altın Küre adayı tecrübeli oyuncu Sam Neill, Jeremy Northam, Gabrielle Anwar, Callum Blue ve Natalie Dormer’dan oluşan tecrübeli kadrosu ve usta senaryosuyla televizyon tarihini değiştirecek.

Oyuncuları:

Jonathan Rhys Meyers, Henry Cavill, Natalie Dormer, James Frain, Nick Dunning, Maria Doyle Kennedy, Guy Carleton, Sarah Bolger, Jeremy Northam, Sam Neill, Peter O’Toole, Henry Czerny, Jamie Thomas King, Alan van Sprang, Annabelle Wallis, Callum Blue, Gerard McSorley, Laoise Murray, Max Brown, Joss Stone, Hans Matheson, Joely Richardson

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar