Mike and Molly

  • 28 Mart 2017
  • 311 kez görüntülendi.
Mike and Molly

Mike and Molly Dizisi Hakkında

Konusu:
Two and a Half Men ve The Big Bang Theory’nin yaratıcılarından “kocaman” bir aşk hikayesi… Fazla kilolarından şikayetçi polis memuru bir erkekle, ilkokul öğretmeni bir kadın ortak noktalarının sadece kiloları olmadığını anlayınca ortaya çok “büyük” bir aşk hikayesi çıkıyor.

Chicago’da devriye polisi olarak görev yapan Mike Biggs kilosuyla ilgili yaşadığı sorunları paylaşmak üzere bir terapi grubuna katılmaya karar veriyor. Toplantıda tanıştığı ilkokul öğretmeni Molly Flynn tarafından öğrencilere konuşma yapmak üzere okula davet edilen Mike bu teklifi seve seve kabul ediyor. Çünkü ilk görüşte hoşlandığı Molly’yi daha yakından tanımak istemekte.

İçki kadehini elinden düşürmeyen annesi Joyce ve erkeklere aşırı zaafı olan, aptal fakat iyi kalpli kız kardeşi Victoria ile beraber aynı evi paylaşan Molly de Mike’a karşı boş değildir. Ne var ki Mike ve Molly’nin birbirlerinin hayatlarına girmeleri o kadar da kolay olmayacak. Kimi zaman kilolarından kaynaklanan sorunları, kimi zaman da çevrelerinde gelişen komik olaylar onların huzurlu bir birliktelik yaşamalarına izin vermeyecek.

Oyuncuları:

Billy Gardell, Melissa McCarthy, Reno Wilson, Katy Mixon, Swoosie Kurtz, Nyambi Nyambi, Louis Mustillo, Rondi Reed,Cleo King, David Anthony Higgins

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ