Fuller House

  • 22 Şubat 2017
  • 315 kez görüntülendi.
Fuller House

Fuller House Dizisi Hakkında

Konusu:
1987 ve 1995 yılları arasında yayımlanmış ve efsane diziler arasındaki yerini almış, komedi ve aile dizisi olan Full House dizisi Fuller House ismi ile tekrar aramıza dönmeye hazırlanıyor.

Yayımlandığı dönemde Dünya genelinde büyük bir takipçi kitlesine kavuşmuş Full House dizisi yeni uyarlamasıyla Netflix platformunda yayımlanacak. Ve dizi toplam 13 bölümden oluşacak. Dizi 2016 yılının ilk aylarında bizlerle buluşacak.

Bugüne kadar eski kadrodan yapıma katılması kesinleşen isimler ise şöyle; Dave Coulier, John Stamos ve Lori Loughlin. Öte yandan geride bıraktığımız gün dizi ekibi bir haber daha açıklayarak efsane kadronun daha da şekillendiğini duyurdu çünkü Bob Saget de dizi kadrosuna dahil oldu. Öte yandan eski yapımda yer alan, Ashley Olsen ve Mary Kate Olsen diziye dahil olmayacaklarını açıkladılar.

Dizinin konusu ise, D.J. San Francisco şehrinde yaşamaktadır ve hamiledir. Bu hamilelik sürecinde eşinden ayrılmış ve 12 yaşındaki büyük oğlu J.D. ve 7 yaşındaki küçük oğlu Max ile artık başa çıkamamaktadır. Zaten hamile olan ve zorlu bir süreç geçiren D.J.’nin yardımına kız kardeşi Stephanie ve en yakın arkadaşı Kimmy koşacak ve ona yardım etmek için evine yerleşeceklerdir.

Oyuncuları:
Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber, Michael Campion, Elias Harger, Soni Nicole Bringas, Dashiell and Fox Messitt, Juan Pablo Di Pace, Scott Weinger, John Brotherton,Ashley Liao

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ