Ezo Sunal Röportajı

  • 15 Ocak 2017
  • 330 kez görüntülendi.
Ezo Sunal Röportajı

Ezo Sunal: Dertleri bir nebze olsun unutturacağız

Şu sıralar Show Tv de yayınlanan Güldüy Güldüy Show Çocuk adlı programda moderatörlük görevini yürüten Ezo Sunal Habertürk e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Güldüy Güldüy Show Çocuk ufak bir tatil molasının ardından kaldığı yerden başlıyor. Bu arayı nasıl değerlendirdiniz?

İyi bir dinlenme süreci oldu benim için. Bu süre zarfında Ezo Sunal Çocuk Atölyesi’nde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etti. Çocuklarla iki değnekle vurularak çalınan bir çalgı olan ksilofon çalmaya başladık. Öte yandan yakınca yenilenecek olan LALALA aplikasyonumuz için yeni çocuk şarkıları ve videoları hazırladık. Ayrıca televizyondaki ara boyunca Güldüy Güldüy ekibi olarak çalışmaya ve seyircili çekimlere devam edip, izleyiciler için eğlenceleri bölümler çektik.

Bu yayın döneminde bizleri farklı olarak neler bekliyor?

Birbirinden farklı ve özel skeçlerin yanı sıra sanat dünyasından sürpriz konuklar da olacak. ‘6 Adımda’ adlı bölümümüzde yine birbirinden eğlenceli konular sizi bekliyor. Eğlence dozajı bir önceki döneme göre bir kat artacak.

Programda yer alan çocukların heyecanlarını kısa sürede yendiğini görüyoruz. Onları ekran önüne nasıl motive ediyorsunuz?

Dediğiniz gibi çocuklar hem programa hem de birbirlerine iyice alıştılar. İçlerindeki başarma istediği nedeniyle enerjileri ve motivasyonları hep çok yüksek. Böyle olunca provalar şölen tadında geçiyor. Hem çalışıyoruz hem gülme ihtiyacımızı karşılıyoruz. Bir eğitimci olarak çocukların burada çok mutlu olduklarını gözlemliyorum.

Programınız başladığı ilk günden bugüne kadar gelinen noktayı hem kendiniz hem de çocuklar açısından nasıl değerlendiriyorsunuz?

Çok iyi, keyifli gidiyor. Artık oturmuş bir sistemimiz var, o yüzden başka işlere koşturmak daha kolay oluyor. Atölye, Güldüy Güldüy ve LALALA birlikte gidiyor şu anda, hepsi birbirini tamamlayan, destekleyen projeler. Güzel projelerin içinde olduğum sürece yorulmak da güzel.

‘Dertleri bir nebze olsun unutturacağız’

Bugüne kadar gelen reytinglere baktığımızda programın izleyiciler tarafından kısa sürede benimsendiğini görüyoruz. Bunu nasıl açıklarsınız?

Güldür Güldür Show Çocuk’un başarısı, birbirinden komik skeçlerini yine birbirinden yetenekli çocukların yorumlarıyla izlemek keyifli bulundu diye düşünüyorum. Çocukların masumluğu, saflığı ve sıcaklığıyla gülme garantisi birleşti. Bir de şu dönemde 7’den 70’e herkesin gülmeye, biraz olsun neşelenmeye çok ihtiyacı var. Bu dönemde bizi izleyenleri neşelendireceğiz, bir nebze de olsa dertlerini unutturacağız.

Çocukların standartları dışında yaramazlıkları olmadığını söyleyen Ezo Sunal, “Enerjimi çocuklara borçluyum. Yaratıcı ve dürüst çocuklarla birlikte olmak bana huzur veriyor” diyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ